هلدینگ KAMA، هر آن چه که می‌خواهید

ما کی هستیم؟

شرکت مهندسان طراح ایده سورین با نام تجاری KAMA از سال 1396 در راستای همسویی محیط های کار، منازل، مجموعه های رستورانی، کافه با امکانات و خدمات بروز جهانی در جهت افزایش راندمان کار مفید در کشور و خدمت رسانی سریع و راحت به مشتری شروع به فعالیت کرده و در سال 1400 با شماره ثبت 587990 به ثبت رسیده است. از جمله پروژه های در حال انجام شرکت پروژه هوشمند سازی کافه رستوران ها (منوی دیجیتال تحت وب با استفاده از QR Code Scan، پیجر ها و ...)، هوشمند سازی منازل، دیوار سبز و ... می باشد.

پروژه‌های ما

در این پروژه قصد داریم تا با طراحی و اجرای منوی دیجیتال تحت وب، منو های سنتی و کاغذی را به جهت بالا بودن هزینه های چاپ و طراحی و غیر قابل ویرایش بودن قیمت ها حذف نموده و با استفاده از QR Code ها برچسبی یا در صورت عالقه‌مند بودن به زیبایی معماری داخلی مجموعه استند های پلکسی و چوبی QR کد دار (با تنوع مدل)، راحتی و همسویی با تکنولوژی را به مجموعه های متقاضی ارائه دهیم.
هدف از انجام این پروژه بروز رسانی سیستم منو مجموعه ها با استفاده از منوی دیجیتال تحت وب با تکنولوژی QR Code Scan می باشد. که باعث کاهش هزینه چاپ منوهای سنتی و امکان ویرایش قیمت ها و محصولات در صورت نیاز با پشتیبانی 24 ساعته و 7 روزه هفته خواهد شد.
پروژه (منوی دیجیتال تحت وب) در تمامی مجموعه های دارای منو از جمله رستوران ها، کافه ها، فودکورت ها، سفره خانه ها و سایر مجموعه های غذایی قابل اجرا است.

در این پروژه سعی داریم تا با طراحی و اجرای دیوار سبز (Green Wall)که امروزه یکی از مهمترین ارکان زیبایی شناخته شده و از عناصر مهم معماری در صنعت ساختمان به شمار می رود به محیط کار و زندگی مشتریان عزیزمان کمک بسزایی کنیم.

ما در KAMA با پشتوانه سال ها تجربه در زمینه های مختلف پیمانکاری ،ساخت و بازسازی ده ها پروژه اجرایی در سطوح مختلف آماده ی ارائه مشاوره و خدمات در این زمینه هستیم.

بدین منظور شما علاقه مندان ومعماران خوش ذوق می توانید با کارشناسان هلدینگ KAMA به راحتی ارتباط برقرار نمایید تا با نازل ترین قیمت پروژه شما عزیزان را اجرا کنند.

این پروژه با تکیه بر دانش متخصصان مجموعه KAMA با بهترین کیفیت ساخته شده و همچنین ضمانتی که شرکت براین محصول دارد نشان از اطمینان صد‌در‌صدی بر روی این محصول می‌باشد.

مجموعه KAMA در این راستا اقدام به ثبت این محصول جذاب و کاربردی در مرکز دانش بنیان کرده و به زودی درصدد جلوگیری از واردات فراخوان‌های خارجی و بی کیفیت موجود در بازار می‌باشد، چرا که بعد از ورود این نسل از فراخوان‌ها با قابلیت‌های زیاد و کاربردی آن‌ها دیگر جایی برای رقابت فراخوان‌های خارجی نمی‌ماند چرا که قابلیت‌های این فراخوان‌های تولید ملی بسیار بیشتر از فواخوان‌های موجود می‌باشد که هم از لحاظ پشتیبانی و کارایی و هم از لحاظ اقتصادی بسیار به‌صرفه تر برای مشتریان عزیز می‌باشد که هدف اصلی مجموعه KAMA برای تولید این محصول نیز همین می‌باشد.

برای شناخت بهتر این محصول به صفحه ی اصلی فراخوان های KAMA بروید تا بیشتر با این محصول و قابلیت های آن آشنا شوید.

مشتریان امروزه انتخاب های متعدد و متنوعی دارند. بستر اینترنت و امکان خرید آنلاین و دسترسی به کالاهای متنوع تر کار فروش را برای کسب و کارها سخت‌تر کرده است. در این شرایط کسب و کاری موفق است که خرید مشتری را پایان کار نمی‌داند. سعی می‌کند مشتری را حفظ و او را تشویق به خرید مجدد کند. و در نهایت مشتری خود را تبدیل به مشتری وفادار کند تا شما را به دوستان و آشنایانش پیشنهاد دهد.

هدف نرم افزار باشگاه مشتریان ارائه راه‌کارهای مناسب جهت مدیریت مشتریان و موفقیت کسب و کار است.

coming soon