هلدینگ KAMA، هر آن چه که می‌خواهید

دیوار سبز KAMA

هر آن چه که می‌خواهید...

دیوارهای سبز طبیعی مجموعه ای از گیاهان هستند که به صورت عمودی با استفاده از روش آبکشت، بر روی سازه‌هایی که می‌توانند آزادانه و یا به دیوارها متصل باشند، رشد می‌کنند.

سلامتی
دیوارهای سبز زنده می‌توانند فضاهای شهری را به چیزی طبیعی و زیبا برگردانند. آن‌ها همچنین می‌توانند کیفیت هوا را بهبود بخشیده و مزایای سلامتی را تامین کنند. ​
زیبایی
یک دیوار سبز با طراحی خوب، می‌تواند ظاهر یک ساختمان را به طور چشمگیری بهبود بخشد، و رنگ و بافت را که از مد نمی‌رود، افزایش دهد. ​
کاهش نویز
گیاهان مدت‌های طولانی برای کاهش سطح نویز در بزرگراه ها و دیگر مسیرهای پر سر و صدا به کار رفته‌اند. دیوارهای سبز زنده روی این ایده گسترش می‌یابند.

دما را تنظیم میکند

دیوار سبز شرایط طبیعی هوا را با متعادل کردن مقدار رطوبت هوای داخل ساختمان فراهم می‌سازد. گرین وال همچنین میزان گرمای وارد شده به داخل ساختمان را تنظیم می‌کند.

چرا دیوار سبز؟
زیبایی
با ایجاد دیوار سبز در یک فضای بیرونی، آن محیط از حالت خسته‌کننده خارج‌شده و به فضایی جذاب و زیبا تبدیل می‌شود که می‌تواند بر عابران تأثیر فوری و فوق‌العاده بگذارد.
کاهش مصرف انرژی
لازم است بدانید که دیوار سبز نوعی عایق انرژی های گرمایشی و سرمایشی خواهد بود و در نتیجه با جلوگیری از اتلاف آن ها، منجر به کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه ها خواهد شد.
تصفیه هوا
مهمترین نقش دیوار سبز در محیط، تصفیه هواست. در مناطق شهری به دلیل حجم زیاد آلودگی در اثر استفاده از ماشین ها و وسایل نقلیه، کارخانه ها و…. آلودگی زیاد است و متاسفانه در سال های اخیر میزان آلودگی در کلان شهرها، به آستانه خطر رسیده است.
ایمنی ساختمان
با ساختار سازه‌های دیوار سبز می‌توان شرایط جوی را کنترل کرد. به کمک گرین وال می‌توان نوسانات دما که سبب انقباض و از بین رفتن ساختمان‌ها می‌شوند را کاهش داد.

به KAMA اعتماد کنید

دیوار سبز شرایط طبیعی هوا را با متعادل کردن مقدار رطوبت هوای داخل ساختمان فراهم می‌سازد. گرین وال همچنین میزان گرمای وارد شده به داخل ساختمان را تنظیم می‌کند.